| Vlad_Popentiu_1991 a întrebat:

Am media 9.85 si sunt in clasa a V-a. Ce bursa de merit primesc? Promit ca dau funda.

Răspuns Câştigător
| Maria_Ana_1992_5dOD a răspuns:

Pai da iti da dar problema este ca iti da in clasa asta adica a 5 cea iti da 30 de lei sad

7 răspunsuri:
| aburama22 a răspuns:

Bursele se ofera decat la liceu ori la scolile professionale, Funda?

| Cata1919 a răspuns:

Logic bursa de merit! Funda?

| AdeDm a răspuns:

Nu cred ca sunt burse care sa li se acorde copiilor de generala sau nu stiu, cel mai bine du-te si vorbeste cu directoarea scolii la care studiezi. Ea sigur te va lamuri. Funda? ^^

| Vlad_Popentiu_1991 explică:

Primim sigur bursa
Apropo, am ajuns si la nationala la un concurs de monolog in engleza, de pe calendarul Ministerului

| Nita_Eduard_1999 a răspuns:

Si eu sunt clasa a V-a pe semestrul 1 am avut media 10 si "trebuia"sa primesc o bursa de merit.Depinde in general de fondurile scolii.

| Ale222 a răspuns:

Iti da 30 de lei daca esti pe a V-a