| CrazYDroP a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor. Acum scriu de pe laptop deoarece am dezinstalat tastatura de la calculator ca tampita, nu mai are roast sa va zic de ce laughing. Problema e ca nu stiu cum trebuie sa o reinstalez. Ma puteti ajuta? Multumesc. (da, stiu ca nu e categoria potrivita dar nu cred ca mai sta cineva pe celalte thinking )

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Mai toate sunt plug and play. bag-o in pc, recieverul ala, in usb, sau schimba-i bateria? Eventual. poate ti-au dat un cd de la ea? Daca da, baga-l in pc, sau cauta pe net numele exact si la sfarsit pune cuvantul driver, vei gasi ce ai nevoie

3 răspunsuri:
| CrazYDroP explică:

Am uitat sa mentionez ca tastatura e fara fir.

| CrazYDroP explică:

Multumesc si tie @dannyetlv, am decis sa-i dau funda lui @Seby90 deoarece a raspuns primul.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Dacă ai primit vreun CD odată cu tastatura sau în cutia de la tastatură atunci foloseşte-l ca să instalezi driverul.
Ce Windows foloseşti?