| stefannnnn222 a întrebat:

Salut.
Am niste carti intr-o stare foarte buna, unele dintre ele necitite, neatinse. Am nevoie de bani sun ma gandeam sa le vand, unde as putea sa le vand pe un pret destul de bun, avand in vedere ca unele sunt nou-noute. Exista un asa site?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si pe site-urile de vanzari dar si la anticariate: https://bit.ly/3eIJ0Ll
Diferenta este ca pe site-urile de vanzari stabilesti tu pretul. La anticariat stabilesc ei pretul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orice site de vânzări. Olx, etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le duci la anticariat dar nu te astepta sa i ei cine stie ce bani ca ăia cumpără carti dar i ti vor oferii ei acolo o sumă, ei cauta in special carti vechi bine intretinute daca te ducu cu carti rupte sau coperte lipsa mai bine le arunci pe gheena.

| Pnin a răspuns:

Olx