| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o întrebare ce ține de fizica: cum calculez graficul mișcării rectlinii uniforme?

Răspuns Câştigător
| Osneros a răspuns:

Problema cu intrebarile de genul nu e faptul ca e pentru scoala, celor mai multi nu le pasa si ajuta copiii. Problema e ca profesorii predau diferit. Adica, "graficul mișcări rectlinii uniforme" cel mai probabil difera radical de la profesor la profesor, deci nu-ti poate spune nimeni cum vrea profesoara ta de fizica sa-l faci.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-ti profesorul de fizica.

| costincodrin a răspuns (pentru darrio2007):

Pai mâine dau test. și când să o mai intreb? rolling on the floor În aceeași dau și teza la matematica sad nu mi-am scris lecțiile complete și de asta nu am inteles

| darrio2007 a răspuns (pentru costincodrin):

Poate iti raspunde cineva pe aici. Dar incalca regulamentul site-ului. Aici nu se rezolva teme scolare. Oricum, vad ca te amuza chestia asta.

| costincodrin a răspuns (pentru darrio2007):

Știu am citit, dar mă amuză că în aceeași zi dau test la fizica, și teză la matematica. Ee, la mate nu mă complic, că ultima notă a fost 8, ci al fizica că prima și singura e 4

| costincodrin a răspuns (pentru darrio2007):

Și apropo nu e o tema la propriu, e o întrebare "oarecare"