| Mălureanu_Mihai_2001 a întrebat:

Am o intrebare, dacă un student se multă din anul 2 la o alta facultate si el la prima facultate era bursant, in timpul vacantei el mai primeste bursa de merit?

2 răspunsuri:
| Kuws6 a răspuns:

Asta depinde de facultate, daca stundentul opteaza pentru o alta facultate din anul 2, acesta se va face cu taxa deoarece se considera ca anul facul la cealalta facultate reprezinta o facultate, poti suna la secretariatul facultatii si o sa fii informat din sursa sigura. happy

| Mălureanu_Mihai_2001 explică (pentru Kuws6):

Ştiu ca o sa fie la taxa, dar eu vreau sa aflu dacă primesc bursa pe timpul acestei veri pe care am dobandit-o la facultatea anterioara.