| Robert17x a întrebat:

Salut,am o intrebare despre preadmitere la UPB.Am fost recent la concursul Adolf Haimovici si mi s-a spus ca o sa iau un premiu de mentiune.Acum intrebarea mea e ca,vazand ca se cere si o diploma la un concurs sau olimpiada in caz ca am,mi se accepta si diploma cu mentiune sau trebuie sa am neaparat premiul 1, 2 sau 3?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti se cere si diploma respectiva, ca altfel nu ai cum dovedii ca ai luat un premiu, mentiune sau altceva.