| Fifylici a întrebat:

happy
Am o intrebare speciala pentru userii care sunt la un liceu cu profil pedagogic si mai ales daca ati trecut clasa a X-a:Ce carti ati avut de citit pentru si in timpul anului scolar, as dori o lista mai completa cu numele si autorii cartilor.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Margera a răspuns:

Am citit in Vara asta : Invitatie la vals. De : Mihail Drumes.Si Recrutii : De Dumitru Corbea.Sunt doua carti cu un puternic impact asupra celor ce le citeste.