| ZeepYoyo a întrebat:

Am o nelamurire. Sunt la liceu si vreau sa particip intr-un schimb de experiente. Am cautat pe net unele agentii care sustin genul acesta de activitati si as dori sa inteleg mai bine cum functioneaza. Este cineva care a participat la ceva de genul? Stiti ce cerinte trebuie sa indeplinesc si daca sunt sanse sa fiu acceptat intr-un astfel de program? Din ce am inteles este gratuit. Va multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

școala inițiază proiecte și de la caz la caz condițiile sunt unele sau altele. Dacă ești in "grupul țină" participi. Întrebă-ți dira despre asta