| Glav a întrebat:

Am o problema, am dat examenul de capacitate si am luat 9.10 la romana si 3.75 la mate.Dar eu am facut mai mult la mate, prima parte am vazut baremul si am facut tot corect, la subiectul II am facut 2 exercitii, la partea III la exercitiul 1 am facut a, si al al doilea a!
Ce pot sa fac? Sunt clar nedreptatit!

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai poti depune azi pana in ora 20:00 o contestatie la lucrarea de la matematica.

| RobertMoon a răspuns:

Înafara de contestație ce poți să faci? rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face contestatie!

| Sn4k3 a răspuns:

A fost biscotti.

| ywar a răspuns:

Eu l-as mitralia pe ala de ti-a corectat lucrarea... Claaar, a fost blat. Pai d-aia Franta a facut egal cu Romania. Trebuia sa joci si tu pauza sau final X ca sa iei nota mai mare. La matematica zic.

| Glav explică (pentru ywar):

Da frate, n ai cum!
Prima parte corecta plus punctul din oficiu fac 4, si mie mi au dat 3.75.
Dar eu am facut 2 exercitii la partea II plus cate un punct la partea III!

| PuyaTimonel a răspuns (pentru Glav):

N-ai cum sa fi de 9 la romana si de 4 la mate... Totusi... S-a gresit sigur.

| ywar a răspuns (pentru Glav):

Pai baga-i o bucata l u ala de ti-a corectat lucrarea. Eu propun sa-l arzi la moaca cu bata. Poti apela la niste baieti care rezolva problema cu 350 coco.

| Glav explică (pentru PuyaTimonel):

Da,eu am facut de cel putin 6 la mate(nu e punctul meu forte), dar la 3.75 e super nedrept!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Glav):

Este 1.20 dupa amiaza, ai depus contestatia?
Ca de nu o depui pana azi, la 3-4 dupa amiaza, nu mai ai cand sa o depui, ca doar azi se mai accepta contestatiile.

| Glav explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns!
O sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contestatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contestație URGENNTT

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-l usor, ca a raspuns acum 1 min...ca o sa faca...
Probabil maine sau poimanine, ca azi nu are chef!

| PuyaTimonel a răspuns:

Trebuie sa faci contestatie. Poate ti-au incurcat media cu a altcuiva. S-a mai intampalt!

| Glav explică:

Multumesc tuturor! M am mai linistit putin!