| skirlex a întrebat:

Salut, am parul cam 10 cm, azi am fost la scoala si ni s-a zis ca cica s-a dat o lege ca nu mai avem voie cu parul lung nelasandu-ma sa intru la ore pana ma tund, la voi asa este, sau numai eu am profesori asa idioti?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Asa am si eu parul si nu s-a luat nici un profesor de mine
iti zic eu ma aia nu e tunsoare indecenta si faza cu noua lege e chiar retardata

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

HEheehehe.laughing)
Ce amuzant.

| skirlex explică (pentru Doub):

Mda.

| Doub a răspuns (pentru skirlex):

Nu, serios, nu are cum.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de amuzant.

| Arthiom a răspuns:

Nu conteaza daca esti baiat sau fata, da sincer ai niste profesori atat de idioti ca le curge scuipat pe al coltu' gurii. Nu exista in Romania si nici nu existat vreodata o lege care sa spuna ca este interzis sa intri la ore daca ai parul lung. SI INCA CEVA, nici o institutie de invatamant nu are dreptul sa intocmeasca un regulament care nu a fost avizat de minister. Am si eu colegi baieti care au parul mai lung, chiar si eu il am tot cam vreo 10cm dar profesorii ne spun doar sa nu il purtam "creasta", adica sa fie proeminent, eu il am peste cap si nu s-au luat niciodata de mine, si sunt la liceu. Iar in regulamentul aprobat de minister, singurele restrictii legate de par ar fi acelea ca baietii, daca au parul lung(logic ca mai lung de 10cm), in timpul orelor de curs sa il poarte legat cu un puf, iar atat fetele cat si baietii sa nu aiba parul vopsit in "50" de culori. Daca poti face rost de regulamentul scolii/liceului unde inveti ar trebui sa cauti acea "miraculoasa regula". Iar daca nu gasesti acea regula in regulamentul scolii/liceului, te asigur ca legislatia Romaniei nu exista o astfel de lege, si poti sa razi de profesorii tai.

| skirlex explică (pentru Arthiom):

In regulament zice tunsoare decenta, iar eu eram tuns ca si brad pitt in filmul furry, daca ai idee

| skirlex explică (pentru Arthiom):

Asta e...

| Arthiom a răspuns (pentru skirlex):

Asa am si eu parul si nu s-a luat nici un profesor de mine
iti zic eu ma aia nu e tunsoare indecenta si faza cu noua lege e chiar retardata

| Arthiom a răspuns:

Ce vrajeli mai baga si profesorii astia ma>))

| Florian000 a răspuns:

La noi e maxim 5 cm. Ai dracul profesori tampiti.

| Adrian2018 a răspuns:

Ai tu profesor idioti....cum sa zica, ca este o noua lege?:O:O
Nu a aparut nicio lege