| anonim_4396 a întrebat:

Am pentru vacanta un caiet de Limba si literatura romana, Caiet de vacanta, clasa a VI-a, Editura Booklet, autor Alina Curcan. Daca l-a avut cineva de facut sau il are si a facut cel putin 40 de pagini, ma puteti ajuta, va rog frumos? Va dau mail-ul sa imi trimiteti poze sau sa imi scrieti raspunsurile aici... va rog din tot sufletul! FUNDA PENTRU CEL/CEA CARE MA AJUTA!

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Pune mana si fa de unu singur ca de aia l-ai primit ca tema. Toti numa sa copiati, nici unul sa isi foloseasca capul.
Cum ziceam, copii din ce in ce mai prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tot raspunde-ti ceva ce nu ma intereseaza macar raspunde-ti frumos cum a facut Elena_Alexandra_Ell_M_1997.
Zaygon, pe mine sa nu ma faci proasta ca nu ma cunosti si nu stii de ce am pus intrebarea in care V-AM RUGAT SA MA AJUTATI! Asa ca prost esti tu!
ierbivorulpervers, daca tot asta vrei sa scrii, macar nu mai scrie! Tine pentru tine!
P.S. Multumesc, Elena_Alexandra_Ell_M_1997 pentru un raspuns politicos!

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Alexandra_Ell_M_1997 a răspuns:

Buna~~~Eu cred ca mai bine iti pui mintea la contributie in loc sa ceri altora raspunsurile.Parerea mea.Ar trebui sa-ti faci teme cinstit