| karma123 a întrebat:

Salut,am peste câteva zile o petrecere de final de gimnaziu,as dori să știu dacă după părerea dvs e mai elegant/frumos sa port un costum de aceeași culoare (de ex pantalonii și sacoul aceeași culoare,cămașă albă și pantofii negri) sau daca as putea separat ( ex : sacou de o culoare, pantaloni negri, pantofi negri și cămașa albă )

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu zic ca arata mai elegant dacă au aceeași culoare.

| timidu89 a răspuns:

Eu zic ca e mai ok ca pantaloni si sacoul sa fie de aceeasi culoare. Daca se potriveste cu costumul culoarea camasii e ok.

| Amethyst01 a răspuns:

Mai elegant ai fi daca ai purta un costum de aceeasi culoare.

| Steaua19861 a răspuns:

Mai elegant de aceeasi culoare!