| millybilly a întrebat:

Am picat bacul la matematica si trebuie sa il dau in toamna, voiam sa va intreb daca stiti daca e mai usor bacul din toamna sau mai greu.
Am fost la profilul matematica-informatica si daca stiti cam ce ar trebui sa stiu ca sa iau undeva la un 7.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ca nivel de dificultate, este cam la fel, depinde daca pici pe subiect sau nu.

| CapDeSfecla a răspuns:

Am auzit de la colegi de ai mei care au dat in toamna ca ar fi putin mai usor decat in vara.Ca sa iei un 7 faci prima parte. 1, 2 a si b si de la 3 macar 3 sub pct sau faci I si II tot fara III.Bafta