| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am primit de la diriga lista cu absentele mele dar nu inteleg scrisul, imi poate spune cineva, va rog frumos datele in care am absente? Va raman recunoscator pe viata si dau funda
https://imgur.com/IyKore3
https://ibb.co/bHsqqgF
Link-urile afisate mai sus contin poza cu absentele.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți le spun pe coloane, fiindca nu se mentionează disciplinele:

coloana 1: X (19, 23), XI (3, 16,19, 24), XII (3, 10,15, 17)// an 2021: I (11)
coloana 2: X (12, 19,28, 29), XII (2, 4), I (13)
coloana 3: XI (13)
coloana 4: X (29), XI (5)
coloana 5: X (6, 23,27)
coloana 6: XI (3, 6,11, 17,20, 27)

Știi că cifrele romane reprezintă lunile anului, iar cifrele arabe: data/ziua

Încă ceva! happy
Profesoara ta nu avea permis să fotografieze catalogul, care e considerat un act cu regim special. Dacă se află, poate fi penalizată.

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Daca scrisul ăla nu-l înțelegi, e jale...
Cele din prima coloană sunt absente, nu e vorba de X că aceea e lunahee hee
(Ai 38 absente btw)

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

E foarte clar scris-ul si intelege foarte bine, dar e o scuza ca sa se dea mare cu notele de 10... EVIDENT tongue

| Catrice a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ma, decât să se laude cu performante sexuale sau dotări...parca e mai bine așahee hee

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Da, asa e big grin

| Celcestietot a răspuns:

Aprox. 15

| aditimus a răspuns:

Tot ce contine x si data ar trebui sa fie absente.

| Flavianadx a răspuns:

Adica tu vrei sa te dai mare ca esti zecist? rolling on the floor