| OGabriela a întrebat:

Am si eu nevoie de eseurile la limba si literatura romana, cele din programa pentru bacalaureat. Ma poate ajuta si pe mine cineva?
As avea nevoie de ele concentrate intr-un fisier zip. As ramane recunoscatoare pe viata.

3 răspunsuri:
| vampyremisa a răspuns:

Eu ti le pot da, pe email, dar sa stii ca cel mai bine o sa retii daca citesti si rezumatul cartii, cat mai detaliat, ca sa poti scrie si citate si explica pe acolo. Daca te intereseaza ma poti contacta.

| OGabriela explică (pentru vampyremisa):

Ma intereseaza! Iti pot trimite mail-ul in privat?

| vampyremisa a răspuns:

Problema este ca imi spune ca nu iti pot da mesaj privat...