| Crainstorm20 a întrebat:

Salut sad
Am trecut clasa a 9-a si unui profesor cred ca i-sa pus pata pe mine!
Eu sunt un elev serios, constiincios!
Iar de-a lungul anilor am fost laudat!
De profesori mei!
Iar acestui profezor, care e si directorul si profesor de fizica!
I-am facut o remarca cu privire
la testul initial! Si i-am adresat intrebarea: "De ce nu facem o recapitulare, inainte de test? "
Am cateva intrebari:
-Vi se pare normal ca unui profesor
sa se supere pe un elev pentru atat?
-Imi va da 2, 3 sau ma va asculta incontinuu, in special pe mine?
-Va face in asa fel incat sa iau numai 2?
-Mie imi place fizica si stiintele!
Dar mie frica! Nu vreau sa ma mut
din cauza lui!
-A-ti patit si voi asa ceva?

DAU FUNDA! Raspunsukui cel mai detaliat sau precis!

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie. Unii pur si simplu nu te plac fara, sa le faci ceva.Asteapta sa vezi cum reactioneaza, daca vezi ca te va asulta mereu si iti va da note mici vorbeste cu dirigintele/a.

| Lioana a răspuns:

Intrebarea ta i-a picat prost. Nu inseamna ca te va uri. Ai grija numai ce atitudine vei avea de acum incolo! Daca e asa suparacios poate e mai bine sa nu-i critici deciziile.

| Radu284 a răspuns:

De unde sa stiim noi ce va face si ce nu va face? Vezi si tu daca iti pune bete in roata, si daca da, ii spui ca o s aii faci reclamatii peste reclamatii.