| YellowGuy a întrebat:

Am trecut in clasa a9a la profil mate-info. Ce se da la testul predictiv, materie din cls a 8a? Vreau sa iau nota mare la acest test pentru a lasa o impresie buna profesoruluiMultumesc!

4 răspunsuri:
| PiticuRosu a răspuns:

Imi aduc aminte ca la acest test eu am luat 2 sau 3 straight face. Totusi nu m-a putut impiedica ca ala bac sa iau o nota mare.
Impresie buna? La ce e buna impresia buna?!

un mic sfat: nu te stresa prea mult, mai ales de acum

| Messyhair a răspuns:

Depinde la ce materie.
Oricum profesorul iti va da ce va vrea el.

Dca vrei sa iei nota cea mai mare, repeta materiile importante cap coada din a 8-a.

| YellowGuy explică:

Scuze nu mi-am dat seama ca nu am mentionat materia, ma refer la matematica

| YellowGuy explică:

Pai am auzit ca la unele scoli testul predictiv se trece in catalog, si n-am chef sa iau un 2