| RK0 a întrebat:

Salut, am vreo sansa sa intru la buget la inginerie/stiinte ULBS cu media la bac 8.26?

4 răspunsuri:
| DanaDaniellllla a răspuns:

Ai depus dosarul de înscriere? Daca nu atunci nu ai vreo șansă să intri.

| RK0 explică (pentru DanaDaniellllla):

L-am despus, voiam sa vad doar pareri in legatura cu media, daca e de ajuns pentru buget

| RK0 explică (pentru RK0):

*depus

| DanaDaniellllla a răspuns (pentru RK0):

Nu are relevanță media de admitere de anul trecut sau precedent, aceste date sunt doar un reper. Depinde doar de numărul și de opțiunea candidaților, astfel într-un an poți să intri la buget cu o medie mică, iar în altul să nu ai această șansă.