| andreeadol2021 a întrebat:

Salut! Anul acesta fratele meu va da bacul iar el sincer nu prea a invatat si as vrea sa il ajut. El va da bacul la filo deci romana istorie logica... ma puteti ajuta va rog mult cei care dati bacul anul acesta sa imi spuneti cam din ce faceti voi recapitulare? Asa in mare macar ca subiecte. sa stiu ce sa repet cu el.
Va multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt convins ca poti gasi pe internet subiectele din anii trecuti. Felicitari pentru initiativa!