| Auraș_Marius_1997 a întrebat:

Salut.Anul acesta m-am mutat de la un liceul la altul. De ce? Habar nu am, dar am facut-o.
Vreau sa stiu daca ma pot transfera inapoi de unde am plecat, pentru ca imi doresc foarte mult asta. Tin sa mentionez ca inca sunt locuri la clasa de unde am plecat.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să faci o cerere către vechiul liceu. Dacă habar nu ai de ce te-ai transferat, acum va trebui să ai argumente ca să îi convingi să te ia înapoi. Ei vor analiza și ce note ai, căci își doresc elevi buni și modul în care te-ai comportat când ai fost elevul lor. Dacă au nevoie de elevi, dacă au nevoie de tine s-ar putea să te reprimească. Doar dacă le mai faci încă o dată figura, în mod sigur, nu. Ceilalți nu se pot opune dacă vrei să pleci.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Teoretic poți dar e puțin probabil să-ți mai aprobe cineva asta. Chiar, ce motiv ai invoca?

| stefytzab03 a răspuns:

Da, normal ca poti.