| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta voi susţine examenul de capacitate, în urma căruia voi intra la un liceu din oraşul meu. Întrebarea mea este: pot alege profile diferite la fiecare liceu, sau doar unul singur pentru toate liceele? Adică dacă vreau la liceul x pe ştiinţe ale naturii, iar la liceul y pe filologie, este posibil să trec astfel pe fişa de înscriere?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe fisa poti trece ce licee si ce profile vrei, pot sa fie diferite, atat liceele, cat si profilele.