| Catalin244444 a întrebat:

Salut,anul' viitor vreau sa intru la scoala de agenti de poliție (frontiera)
Voiam sa va intreb cum este meseria aceasta? Este placuta? Eu sincer doar Aici m as vedea. cat despre salariu care este? Riscuri? Dau funda celor care imi oferă cat mai multe informații!

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Salariu o sa fie mic in comapratie cu ce primesti de la "oamenii potriviti"

| FreddieM a răspuns:

Trebuie sa fii arogant și sa ai buzunare mari. De salariu nu ai nevoie.
Cheers

| Ciprian09 a răspuns (pentru FreddieM):

Da' și când te agata laughing e greu sa intrii pe felie cu "aia batrani". keep calm, dacă intrii, fa ți serviciul regulamentar și nu o sa aibă nimeni ce sa ți facă! succes! Sau dacă demnitatea și onoarea ta face câteva baxuri de țigări, tu decizi!

| daculliber a răspuns:

Salariu o să ai dacă închizi ochii la traficanți. Dacă vrei poți să te faci gropar. E de viitor cu COVID-ul ăsta