| cezarica a întrebat:

Salut
Are ceva daca ieri la examen am scris ca virgula marcheaza prezenta unei enumeratii in text?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Este bine si asa. Eu am scris ca desparte elementele unei enumeratii.

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Depinde de profesorul care corecteaza, daca este unul mai indulgent iti va lua raspunsul, dar daca e unul exigent, s-ar putea sa-ti puna jumatate din punct sau daca este unul chiar foarte rau, s-ar putea sa nu-ti puncteze exercitiul. Oricum, succes!

| jessicarock02 a răspuns:

Pai...nu are nimic dar se foloseste in mai multe cazuri.Si,dupa parerea mea, ar fi trebuit sa le scrii pe toate.dar daca asta e singura ta greseala, stai linistita.nu e ceva grav.important este ca macar ai scris o utilitate.
FUNDA?

| Anonim221 a răspuns:

Este bine. Asa este si in baremul de la edu