| GrigoreUreche a întrebat:

Salut! Are cineva subiectele de admitere de la Facultatea de Informatica de la Iași, la disciplina matematica din anii: 2015, 2017 și 2018? Le caut de zile bune, dar în zadar...

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai intrebat si pe grupurile de pe Facebook? De obicei studentii fac aceste grupuri pentru fiecare facultate, iar acolo poti intreba orice legat de admitere, etc.

| GrigoreUreche explică (pentru dullcat):

Da...Din păcate nu mi-a răspuns nimeni

| dullcat a răspuns (pentru GrigoreUreche):

Inteleg.O fi asta ceea ce cauti? https://infogenius.ro/admitere-informatica-iasi-2015/

| GrigoreUreche explică (pentru dullcat):

Asta e subiectul la Informatica, eu îl caut pe cel la matematica

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Eu cred ca tu cauti gresit, de aia nu gasesti.
E facultatea de matematica cu disciplina informatica.
Daca tu vrei matematica, cauta matematica, disciplina (tot) matematica.

| GrigoreUreche explică (pentru MiraMiraMira987654321):

Nu...Deci e Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași. Este facultatea de matematica cu profilele Matematica și Matematica-Informatica la care nu se da admitere și mai este facultatea de informatica, la care se da examenul scris, la alegere, ori la matematica ori la informatica. Eu caut subiectele de la examenul scris la matematica, de la facultatea de informatica, date in anii: 2015, 2017 si 2018. Pe restul le-am găsit, dar pe acestea nu reușesc sa le găsesc...