| Ionutnicolaescu a întrebat:

As avea nevoie urgent de testul stadiar numarul 3 din culegerea FISE DE LUCRU clasa a-8-a editura paralela 45. Va rog frumos sa ma ajutati daca puteti. M-ar ajuta foarte mult

1 răspuns:
| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Salut! Si eu as avea nevoie de un Ferrari.Da nu-mi da nimeni ca sa capat Ferrari..trebuie sa caut pe internet..nu sunt sigur ca am sa gasec dar speranta moare. ultima! Daca cauti..sigur o sa gasesti..cum am gasit si eu.Mult succes iti doresc! As putea sa-ti dau link-ul dar nu o fac pentru binele tau..nu astepta sa-ti pice din pom!