| HabarNuAmCeNumeSaPun a întrebat:

As avea si eu o problema..Sunt clasa a 9-a mate info si as vrea sa ma transfer in clasa a 10-a la Seminarul Teologic Sf.Nicolae din Valcea..Problema ar fi daca se poate acest lucru sau trebuie sa iau clasa a 9-a de la capat si ce diferente ar trebui sa dau in caz contrar.Cel mai util raspuns primeste funda.Multumesc mult ☺

Răspuns Câştigător
| Fancyuiop a răspuns:

Păi dai diferențe la discipline teologice cum ar fi dogmatică, studii biblice etc. Nu e nici greu nici ușor dar mai bine mergeai din cl a 9 a, acum trebuie să te pui la punct cu obiectele de la seminar.

| HabarNuAmCeNumeSaPun explică (pentru Fancyuiop):

Multumesc mult! Deci sigur ma pot transfera? Si daca ar fi sa dau diferentele, cand le dau? Acum sau la toamna? Ca daca le dau acum, e mare problema ca nu prea sunt pregatit ...Mersi ca ma ajuti

| Fancyuiop a răspuns (pentru HabarNuAmCeNumeSaPun):

În toamnă cred, trebuie să te interesezi înainte, pe lângă astea cred că îți va fi verificată și vocea, simțul ritmic etc. Succes!

| HabarNuAmCeNumeSaPun explică (pentru Fancyuiop):

Cum esti pe Facebook? Ca as vrea sa mai vorbim.Vad ca esti in domeniu si cred ca m-ai putea ajuta oarecum.Astept raspuns