| Ganduri albe a întrebat:

Salut, as dori sa invat si eu limba germana dar nu gasesc nicaieri pe internet cursuri serioase pentru incepatori (nu stiu nimic in germana). As dori sa gasesc un site cu fise de lucru teorii teste ca un fel de carte online (daca se poate gratis). Ms anticipat.

1 răspuns:
| 알리나 a răspuns:

http://www.casa-romanilor.ch/cursuri_de_limba_germana_online Eu fac limba Germana la scoala dar sa stii ca nu e deloc asa de usoara pe cat pare unele cuvinte sunt asa de lungi incat nici nu reusesti sa le scrii