| patrik986 a întrebat:

As dori sa merg la facultatea de Informatica din Oradea dar nu am auzit mai nimic despre ea, niste recenzii sau ceva. Este vreun student pe aici de la facultate? Sau studenți din cadrul universității pentru niste recenzii.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Buna! Sunt studenta la Universitatea din Oradea, dar nu la informatica (la farmacie, mai exact). Oradea e un oras foarte frumos, linistit, nu regret ca am ales sa merg acolo. De facultatea de informatica nu stiu sa-ti apun detalii, nu cunosc persoane acolo, dar, in general, nu cred ca e asa stresant cum e la o facultate din Cluj sau Timisoara (sau la Politehnica, de exemplu). Dar daca nu esti multumit, poti invata si singur mai mult decat se preda big grin

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cine crezi tu că e in măsură să facă pe genunchi, "recenzii" unei facultăți? Nu e un clipuleț de pe FB să-i dai sau nu like. Du-te sau nu, fără recenzii date de "nimeni"