| KazakZtan a întrebat:

Salut, as vrea sa dau la Liceul Militar din ALBA IULIA si vreau sa imi ziceti si mie despre probele sportive, am auzit ca sunt fff grele. ca la probele scrise ma descurc dar sa stiu daca ma descurc la probele sportive. fiind ca nu prea am fizic. big grin MS anticipat :X

1 răspuns:
| ZoeyMe a răspuns:

Pfffff...este foarte greu.Dou colege din fosta clasa a surorii mele au dat proba, iar una(fiind intr-o stare fizica buna) nu a intrat caci la proba de alergare a intarziat mai mult cu cateva secunde din cauza ploii. Daca nu ai fizic, mai bine nu incerca.Sunt atat de multe licee bune in tara.