| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Aș vrea sa ma transfer de la o clasa la alta (Stiinte ale >naturii---Filologie) in cadrul aceluiasi liceu(trec clasa a 11a),vreau sa stiu cam in ce perioada trebuie sa ma duc sa bag dosarul,cate ar fi data limita(aproximativ).
Ce acte imi trebuie cand ma duc la secretariat cand vreau sa depun cererea?
Ps: Intreb aici aceste lucrurii,pe care as putea obtine usor de la diriginta, dar fiind pitin "certat" cu ea apelez la voi.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cererea de transfer pana pe la sfarsitul lunii august. Vezi ca o sa trebuiasca sa sustii examene de diferente din materia cl.IX-X.