| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

As vrea sa merg la facultate, dar avand in vedere ca lucrez, singura mea optiune ar fi una care are un program fara frecventa.Imi spuneti, daca va rog frumos, care sunt facultatile cu un astfel de program din ORADEA?
Mentionez ca am absolvit Liceul Teoretic "Aurel Lazar" din Oradea, profil uman.
PS : daca ati urmat o astfel de facultate as fi foarte recunoscatoare, daca mi-ati povesti pe scurt experienta voastra (ce asteptari aveau profesorii, cat de frecvent trebuia sa va prezentati la facultate, cum era la examene ).
Cel mai bun raspuns primeste funda!?(sau cel putin asa am observat ca merg lucrurile pe aici)
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| OmObisnuit a răspuns:

Ce faci? Livrezi pizza? Du-te, stai la maica-ta cu chirie sau fara (depinde daca te iubeste) si fa o facultate normala.

| FluxAeon a răspuns (pentru OmObisnuit):

Mersi, mi-ai fost de mare ajutor...