| H0tTD0gG a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca as putea intra la liceul militar daca am fumat timp de 2 luni si daca as trece probele medicale
Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce ai fumat?
Nicotina nu e ilegala, "iarba" sau alte prostii da!

| NH4OH a răspuns:

Dacă spui sincer că ai fumat 2 luni atunci nu este nicio problemă, nu se observă nicăieri. Alții au 1 an, 2 și au avut "norocul" de a nu se observa. Stai liniștit.

| NelsonM a răspuns:

Daca nu ai facut cancer pulmonat etc sau nu ai schimbari mari in sange intri depinde doar de tine te duci sa te inscrii sau nu!