| Alex4LighT a întrebat:

As vrea sa stiu daca la biblioteca gasesti carti cunoscute,"recent" aparute.Deoarece as vrea sa citesc seria Harry Potter si Lord of the Rings, eu vazand doar filmele, vreau sa stiu de unde a inceput totulhappy.
Si daca este vreunul din zona, la biblioteca judeteana din Buzau daca stiti cumva de voi gasi.Niste persoane mi-au spus ca nu voi gasi carti precum acestea.

De asemenea, voi gasi numai carti in limba romana la aceasta? Sau pot gasi si in engleza? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CoraPersefone a răspuns:

Nu stiu biblioteci din zona buzau, dar uite de ex, la Cluj la biblioteca sunt cartile care le cauti tu, inca in exemplare noi! nu trebuie decat sa incerci sa mergi pana la biblioteca si sa intrebi! dar de ce nu iti cumperi cartile? macar asa vor fi alte tale, daca tot iti plac autorii asa mult! o a ai colectia ta de carti favorite!

1 răspuns:
| CoraPersefone a răspuns:

E poti gasi in ableme limbi! chiar si in genrana1 repet, nu stiu de buzau, dar la cluj sigur big grin