| Kamacho a întrebat:

Salut, astăzi la examen am tăiat la un exercițiu cu linie oblica in loc de orizontală..se considera semn? Si ce e mai important o sa imi anuleze lucrarea?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La un examen sunt mai multe cazuri ca al tău.
Un examen în sine, trebuie să aibă și el un proces verbal final, cu ce s-a întâmplat, rezultatele generale. Dacă sunt multe cazuri ca ale tale și se anulează toate acele lucrări, procesul verbal final nu arată bine. Astfel, dacă nu sunt indicii de fraudă, dacă per total lucrarea ta se prezintă normal, atunci se va trece cu vederea acest aspect.

| Kamacho explică (pentru sadrian46):

Va multumesc frumos pentru raspuns

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și eu o întrebare. Cum te-ai gândit sa tragi o linie oblica în loc de una orizontala?

| Monyyyyy a răspuns:

Auzi care e problema ta? In condiții de examen, de stres, copiii greșesc, ce tot i alarmezi atâta. Oricum sistemul asta e de rahat, au doar 15 ani, in alte tari la vârsta asta nu se susțin examene internationale.Mai taci dracului din gura cu nota 1 sa o iei tu in viata, nesimtitule.

| Kamacho explică (pentru Monyyyyy):

Mersi ca mi-ai ținut partea

| deix001 a răspuns:

Unu' care era in sala cu mine a tras din neatentie. I-au dat alta foaie. Sper sa nu se considere. Cred ca depinde si de prof. care corecteaza. Roaga-te sa fie unul intelegator.

| Kamacho explică:

Frate daca am tras o linie oblica in loc de orizontală Nu inseamna ca nu am invatat