| IlieChelnerul a întrebat:

Salut, astăzi mi-am luat o Țigara electronica mai Exact, Stickprince și am pus lichid tabaco cu 18 mg nicotina, și nu pot sa vapez ca ma înec? Îmi puteți spune care este problema dacă lichidul e de vina, dacă e lichidul cum as putea sa scap de el pentru nu curge

Răspuns Câştigător
| Sarrya a răspuns:

Este normal pana te acomodezi, in primele zile. 18 mg nicotina este foarte tare, ar trebui sa o iei mai usor. Eu, care fumam tigari de 12 nicotina, mi s-a parut tare pe tigare electronica si cu 8 mg nicotina. Este normal sa curga lichidul, tot ce poti face este sa cureti bine piesele tigarii, sa o desfaci si sa o stergi. Si sa nu uiti sa schimbi rezistentele o data la o saptamana, doua.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Substanta chimica din vape este problema, ca-ti afecteaza atatd e urat plamanii si te avertizeaza ca nu-i bine ceea ce le dai, ca-i otravesti.

| minrest a răspuns:

Este normal sa ai incofort cand vapezi, cand fumezi, caci e ceva nenatural, pe care corpul tau il respinge, o pervertire a functiei numita respiratie. O sa te inveti, din pacate pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce faci asta? iti face dintii negrii, si nu ai nici un beneficiu.
E asa la moda intre adolescenti vape-u asta?
E cool sa ai un vape in buzunar? ca nu inteleg generatia asta noua. noi nu aveam vape pe vremea noastra, si nici nu duceam lipsa, pentru ca nu exista pe vremea aia, Nu existau telefoane prea multe, dapai vape.
Asta e inceputul unei dependente si inceputul vietii tale. O sa faci multe decizii pe care le vei regreta in viitor, si asta cu vape-ul, sau fumatul, va fi una din ele, poate cele mai mai regrete. happy

| Țoglă a răspuns:

Prea multă nicotină