| Mayar a întrebat:

Ati citit "Amintiri din casa mortilor" de Dostoievski? Eu nu am citit si am gasit-o online pe www.scribd.com,insa mi se pare prea scurta(162 pag.) uitati linkul http://www.scribd.com/......a-mortilor As vrea sa stiu daca int-adevar are atatea pagini, sau au mai omis ei cateva. Va astept ajutorul :)

Răspuns Câştigător
| pinkycarmen a răspuns:

Acum 2 zile m-am apucat de eabig grin. Este buna cartea, am verificat sfarsitul si coincide. Spor la citit!
p.s : cartea mea are 360 de pagini, dar sunt micute si scrie mai mare.

| Mayar explică (pentru pinkycarmen):

Mersi mult de informatie happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, aici trebuie sa fie toata. Am mai citit o carte de aici si nu a lipsit nimic.
Numai sa ti se incarce pagina, mie nu mi se incarca... :(
http://cartielectronice.blogspot.ro/......-casa.html

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Offf, nici eu nu pot vizualiza crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Imi pare rau, dar oricum cred ca acolo unde ai gast-o tu(nici pagina aceea nu mi se incarca deloc, e doar o pagina alba, nu stiu ce a patit net-ul meu thinking ) este toata cartea, nu vad de ce ar lipsi...
Pe site-ul pe care ti l-am dat gasesti in schimb alte carti scrise se acest autor, de exemplu "adolescentul" "jucatorul" "crima si pedeapsa" "Idiotul"... etc. Am incercat doua dintre ele si s-au incarcat.
Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult sad