| elninoema a întrebat:

Salut, ati investit in soft de bursa? circula de ceva vreme pe internet ca un program minune care joaca la bursa iti garanteaza 90% castiguri si investesti cate 25$ per pariu. stie cineva daca informatia este adevarata, a-ti investit careva? as vrea sa investesc dar sa stiu daca e real sau fake. multumesc

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Lucrurile sunt foarte simple:

Daca ar exista un algoritm care sa GARANTEZE castiguri, bursa nu ar mai putea exista, s-ar desfiinta a doua zi dupa publicarea acelui algoritm.

Asa cum daca ar exista un algoritm care sa garanteze castiguri la loterie, loteria nu ar mai exista.

Faptul ca bursa si loteria exista dovedeste ca acesti algoritmi nu exista.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bursa - cu pariuri?
Si eu pariezi ca pierzi cate 25$ "per pariu", de fiecare data.
Dar e posibil sa pierzi chiar 100%

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum poti sa crezi ca ceva care iti garanteaza 90% castiguri poate fi real?

| CuriousStuff a răspuns (pentru suntserios):

Daca castigi inapoi 90% din cat ai investit eu zic ca e foarte posibil. laughing

| elninoema explică:

Uitati aici despre ce vorbeam :))) nu m-am facut inteles https://www.youtube.com/watch?v=_w7xUon8EsM