| iKlouD1 a întrebat:

Având în vedere că s-au inchis școlile in judetul Timis, se încadrează si facultatea sau nu?

7 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu stiam ca facultatile sunt autonome.Ele nu se inchid asa usor laughing.

| cfrtobias a răspuns:

Sau inchis ca e duminica?

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Ea se refera la ziua de luni si marti

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Un pic de zapada si s-a inchis happy el nu e copil poate sa aiba grija de el oricum asa ar fi normal si merge cu masina de are

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

A nins foarte bine sa spun asa, toata ziua, s-a blocat tot orasul

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Vad ca scrie ca nu este curent daca o pus fire subtiri sau is vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ține de senatul universității