| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,azi am terminat de invatat toata materia de BAC, credeti ca o sa am timp sa o repet in 2 saptamani?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Bineinteles ca o sa ai. Gandeste-te ca altii acum in aceste 2 saptamani invata, tu pe langa ei esti super norocos ( norocul facandu-l singur). Cu mult timp dedicat repetarii, absolut orice este posibil. Bafta la BACwinking!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar, suficient

| RR2x a răspuns:

Desigur.Atat timp cat intelegi conceptele, recapitularea acestora iti va fi mult mai usoara.

| Demidol a răspuns:

Daca ai invatat, da poti repeta lectiile pe care le crezi tu mai "sensibile". Dar e de preferat sa nu o mai faci in ultima saptamana. Mai bine te relaxezi ca sa nu amesteci totul.

| vizifox a răspuns:

Iti inteleg stresul. Desi am invatate 2 lectii din 18 la istorie. Poti orice daca iti propui!

| whatevernvm a răspuns:

Am învățat pentru bac în ultimele zile, deci da, ai