| Gabriel_Razvan_1998_rbrz a întrebat:

Salut ca profil uman unde dai bacu la romana istorie si psihologie. Pot aplica dupa aceea academia de politie? Am un var care e la facultatea de drept si a fost la uman si ma gandesc ca ma pot duce la politie. Sau la politia de frontiera.

Răspuns Câştigător
| UlisesHarold a răspuns:

Nu conteaza ce profil ai avut in liceu, poti da la orice facultate doresti. La academie vei avea multe discipline ce au legatura cu istoria, psihologia si dreptul, deci liceul te ajuta oarecum.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că poți.