| Alex9455 a întrebat:

Cand ma pot inscrie la scoala profesionala ma pot inscrie dupa examen sau dupa afisarea rezultatelor pentru ca nu sunt sigur daca intru. Nu de alta dar in orasul meu nu prea sunt licee si e bataie pe locuri (2 cu invatamant liceal si unul are si profesional si cel de al 3 are doar profesionala).
Din cate am vazut pe brosura cea mai mica medie de admitere a fost 5, 02 la mecanica si nu sunt sigur daca pot sa intru.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| George218 a răspuns:

Te poti inscrie la profesionala dupa afisarea rezultatelor,,, Aceea media a fost pentru anul trecut anul acesta media de admitere poate sa fie mai mare sau mai mica

| mngzx a răspuns:

Pe 28 iulie