| anonim_4396 a întrebat:

care mai este impartirea la gradinita? mai este grupa pregatitoare su aceasta a fost mutata la ciclul primar ca si clasa 0?

Răspuns Câştigător
| IuliaAna23 a răspuns:

Nu mai exista la grădiniță, s-a mutat la scoala.

| anonim_4396 explică (pentru IuliaAna23):

Mersi

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Grupa pregatitoare de la gradinita a devenit clasa 0 de la scoala. Nu are cum sa mai existe.

| Samariteanul a răspuns:

In continuare sunt cele 3 grupe, dupa care clasa 0 si apoi sti si tu.

| anonim_4396 explică (pentru Samariteanul):

Clasa pregagitoare de la gradinita mai exista? eu asta am intrebat

| Samariteanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiu ca da, acum hai sa vedem cine mai raspunde si care e si parerea lui.

| anonim_4396 explică (pentru Samariteanul):

Da