| sapinto a întrebat:

Salut
care stiti va rog la Facultatea de Management din BRASOV cum se face admiterea?
si care este taxa de scolarizare?
si mediile cu care s-a intrat anul trecut daca e vreo cineva care e la aceasta facultate
am cautat pe net dar nu prea am gasit mare lucru...
care ma puteti ajuta cu cat mai multe detalii despre aceasta facultate si cat mai recente va rog sa postati ofer FUNDA
multumesc

Răspuns Câştigător
| Rogzane a răspuns:

Buna! Eu sunt din Brasov si pot sa iti spun cu siguranta ca nu se da adimitere;) taxa de scolarizare este in jur de 20 de milioane uite un site care te va ajuta http://www.unitbv.ro/econ/ADMITERE.aspx. Succes!

1 răspuns:
| Rogzane a răspuns:

Buna din nouwinking am vazut mesajul tau. Din pacate nu stiu pe nimeni student la acea facultate, insa toate aceste lucruri le-am aflat deoarece si eu mi-am depus dosarul acolo anul trecut. Ce pot sa spun, se intra cu medii destul de mari in prima faza cam in jur de 9 (stii ca sunt mai multe etape de admitere-parca 3) si apoi pe masura ce se mai retrag unii-se inscriu la mai multe facultati si apoi isi retrag dosarele ca sa ramana la cea pe care si-o dorescwinking Deci iti spuneam ca anul trecut s-a intrat cu medii destul de mari in prima faza dar apoi a tot coborat stafeta ca sa ii zic asa, astfel incat si persoanele care au avut o medie mai mica au intrat asa ca eu zic ca daca ai media 8.20-daca am inteles bine ai sanse destul de mari sa intriiwinking Sper ca te-am putut ajuta. Bafta! Sper sa intrii la facultatea la care iti doresti sa fii studentwinking