| Anonim556 a întrebat:

Salut, care sunt cele mai bune Licee/colegii economice din Cluj, Iași sau Brașov?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut toate liceele economice din tara sunt foarte bune, dar depinde numai de elevi, cat sunt ei de capabili sa invete.
Materia predata este aceeasi la toate liceele economice din tara, profesorii la fel, doar elevii difera, dar intotdeauna reusesc doar cei seriosi, capabili sa invete si sa ia note bune si foarte bune.

1 răspuns: