| karma123 a întrebat:

Salut,cat se va deconta abonamentele pe anul 2022 pentru transport?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești elev?

| Anonimul151 a răspuns:

Abonamentele de transport în cazul elevilor se decontează lunar.

Adică la sfârșitul lunii septembrie ( ăsta e un exemplu ), pe data de 30, (asta depinde și de școală/liceu ), trebuia să îi dai dirigintei/dirigintelui abonamentul pe care l ai platit. Aceasta îl ducea la contabilitate, iar după urma să îți bage banii în contul tău bancar, în cazul în care ai unul.