| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, ce parere aveti de Edmundo? Ati aplicat la facultate in afara cu ei?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Am o cunostinta care s-a dus la facultate in afara cu FINS, daca nu sti ce e FINS o sa iti dau un link (e mult mai avantajos fata de Edmundo). https://hellofins.com/......in-europa/

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Sper ca ti-am fost de folos!

| AlexAlxAlex explică (pentru Lukasssz):

Da multumesc de informatie, totuși edmundo si fins sunt 2 lucruri destul de diferite, vorbind cu cei de la edmundo, chiar mi s-a recomandat Fins pentru a face un credit, inca dobanzile sunt mult prea mari, si am alte metode pentru a ma finanta mai avantajoase. Iti dau funda oricum.