| Creapple a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Colegiul National Iasi? E cineva care da admiterea anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Aaanon a răspuns:

Buna! Eu am terminat la Colegiul Național Iasi. Ideea este ca sunt profesori buni si foarte buni, care chiar au o pasiune pentru ceea ce fac, dar de asemenea, exista foarte multi care predau cum vor ei, favorizează o grămadă de elevi, mai ales olimpicii...Și nu mai zic faptul că notele se pun cum se pun...per total, consider că scoala asta m.a format din punct de vedere profesional, dar crede.ma ca daca e colegiul național, nu inseamna ca nu exista o grămadă de profesori care nu își fac treaba si care pun note altora mai pe nimic. Daca esti olimpic la o materie, nu inseamna ca trebuie sa ai 10 pe linie la toate celelate( sa fim seriosi, nu poti fizic) sau sa fii sef de promotie. Aceasta este doar parerea mea personala, iti urez mult succes!