| User61 a întrebat:

Ce parere aveti despre Libris.ro?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Am comandat de multe ori de la ei, sunt serioși și prompți.Servicii de calitate și cărți foarte bune! Recomand Libris.Si transportul e mic acolo! Merita!

8 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Sunt OK, dacă n-ai încotro dar elefantul are prețuri mai mici, uneori până și Cartepedia are prețuri mai bune. Compară prețurile înainte să comanzi

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt ok.

| ℓαυяα a răspuns:

O părere buna. Livrare rapida (in doua zile a ajuns comanda la mine), prețuri bune.

| gogu220 a răspuns:

O părere verde, dar e destul de caldă pentru înclinatia pe care o are.

| marinaru777 a răspuns:

Am cumparat de la ei sunt ok.Merita.

Răspuns utilizator avertizat
| UnTipObisnuit a răspuns:

Foarte fain site-ul. Oferte bune, carti bune, servicii bune. 9/10.