| ValyGh98 a întrebat:

Ce pica anul asta la bac la romana?
Dar la istorie?

hai ca sunt curios happy
mersi

7 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

La romana va pica hartii de 500 cu EMINESCU. pe ele

| AndreiWeisz a răspuns:

Si cum crezi tu ca stie TPU? laughing O fi pe aici Ministerul sa-ti raspunda, eventual sa-ti dea si un mail cu variantele de subiect?

| ValyGh98 explică (pentru AndreiWeisz):

Ma bazez pe inspirația celor care imi raspund

| AndreiWeisz a răspuns (pentru ValyGh98):

Bazeaza-te, sigur vei lua asa laughing

| xFlo a răspuns:

La romana la uman sunt sanse mari sa pice unul din marii clasici iar la real Eminescu happy
La istorie cred ca o sa pice statul roman modern... sper ca nu pica romanitatea romanilor, e singura lectie pe care nu am invata-o si nu o pot invata deoarece nu-mi place deloc happy (am incercat de multe ori sa o invat ) Nici dupa autonomii si voevozi nu ma omor, sper sa pice constitutiile, comunismul romanesc sau ceva din secolul XX

| ValyGh98 explică (pentru xFlo):

Nu imi place deloc statul roman moder. este singura tema pe care nu o vreau deloc...
daca nu o sa cada statul roman moder iti dau funda XD
mersi

| Marioanaaa a răspuns:

Eu stiu ceva de relatia intre 2 pers dintr un basm cult la uman.