| Username55 a întrebat:

Ce sa aleg intre Ecologia si protectia mediului ( Universitatea din Bucuresti ) si Ingineria mediului ( Universitatea tehnica de constructii din Bucuresti)?
Cat de dificil este la Utcb?

OFER FUNDAAAA!

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Din cate am auzit eu e destul de greuț.Ca acolo faci chimia poluantilor, termodinamica tot felul de. Si bineinteles ca matematica. Deci da, la utcb e mai greu fata de fac de bio. Sfatul meu este sa te gandești bine.Nu cat de greu e, ci daca iti place, asta conteaza.Multa bafta!